מי אנחנו

אני ירון פריד, בעלים ומנהל משרד התיווך פרידום תיווך וייעוץ נדל"ן, 

מתחייב שבמהלך שירות מול כל לקוח, אעבוד ואפעל בערכים הכוללים יושרה ואמינות, שקיפות ומקצועיות, זמינות ואחריות.

חשוב לי שתדע כלקוח כי אלו הם הערכים שלי ובסיסי העבודה שלי:

שותפות לדרך:

אני רואה בכל לקוח שותף לתהליך. מוקיר את השותפות איתך ופועל בנחישות לייצג כל לקוח ביושרה ובמסירות מלאה. אמינות היא הערך המוסף החשוב ביותר בעיניי ואני מתחייב לנהוג בהגינות, ביושר ובכבוד כלפי כל לקוח ולשמור על פרטיותו.

שקיפות:

אני מתחייב לשקיפות מלאה בתהליך המכירה וההשכרה, לגילוי נאות בכל עסקה והצגת המידע האמיתי, המדויק והרלוונטי אודות הנכס, זאת כדי לאפשר לך את העסקה המתאימה עבורך.

מקצוענות בגישה אישית:

עבורך כמוכר או כמשכיר, אני מתחייב להפעיל את מירב הכלים המקצועיים, הידע והניסיון הרב שלי לשיווק הנכס ולסיוע בסגירת העסקה הטובה והכדאית ביותר.

לך כקונה או כשוכר אני מתחייב לסייע באמצעות כלים, דרך וידע מקצועי ועזרה בקבלת ההחלטה ובחירת הנכס המתאים לך ביותר.

אני כאן בשבילך:

אני נוקט בגישה אישית ובלתי אמצעית. מתחייב למערכת יחסים קשובה, אכפתית וזמינה לך כלקוח תוך תשומת לב לפרטים. חשוב לי שתהנה ותהיה שבע רצון מהשירות, מהדרך ומהתוצאה.

הקשבה ואחריות:
אני מאמין שהקשבה לצרכי הלקוח, לרעיונותיו ודרישותיו, הינם הבסיס לעסקת נדל״ן מוצלחת, מתוכננת נכון ומותאמת אישית. כל עסקת נדל"ן כוללת רגשות וכסף ועלי כאיש מקצוע מוטלת האחריות לבצע עבורך עסקה נכונה וטובה בידיעה שאתה כלקוח מרגיש בטוח ורגוע.

פרידום תיווך וייעוץ נדל"ן, מתמחה בסיוע אישי וצמוד למוכרים, קונים, משכירים ושוכרים של דירות יד שנייה וכן בפרויקטים במסגרת התחדשות עירונית (תמ"א 38 וכד').

אם ברצונך למכור או להשכיר את ביתך, לרכוש או לשכור דירה, לך או לאחד מבני משפחתך, בירושלים ובסביבותיה חשוב שתדע כי במאגר המשרד קיימים לקוחות ונכסים פוטנציאליים לעסקה.

כמנהל החברה העוסק בניהול מכירות ותיווך כ 30 שנה כבעל ניסיון רב במכירות ובניהול צוותי מכירות בחברות נדל"ן גדולות, אשמח להרחיב את האפשרויות העומדות בפניך בפגישה אישית.

ירון פריד

משרד 02-6448888

נייד: 054-6373022

דוא"ל: freedom.realestate.jerusalem@gmail.com

חבר בלשכת המתווכים בירושלים. 

חבר בלשכת המתווכים הארצית. 

ירון פריד

מנהל

054-637-3022